Skip to content Skip to footer

Умови оплати

Лікарі МОАС невпинно і невтомно борються за кожний удар серця українців, постраждалих від війни, але інтенсивність бойових дій день від дня лише збільшує навантаження на медиків.
На медичному фронті постійно виникає потреба у забезпеченні евакуаційних бригад обладнанням, медичними та спеціальними засобами, лікарськими препаратами тощо. І ми змушені шукати підтримки та просити про допомогу…
Ми віримо, що всі розуміють, наскільки важливою є самовіддана праця тих, хто сьогодні вивозить постраждалих із зон вогневого ураження, рятує життя пораненим та надає допомогу в регіонах зі знищеною медичною інфраструктурою.
Тож, не залишайтесь байдужими та долучайтесь, адже зараз найважливіше – зберегти якомога більше життів!

Зробити внесок можна прямо на сайті, натиснувши кнопку «Допомогти» або за реквізитами банку:

Код ЄДРПОУ 44883672

Р/рахунок IBAN
UA593052990000026001046233673
в АТ КБ “ПРИВАТБАНК”

Р/рахунок IBAN UA683220010000026009490001046 UAH
АТ “УНІВЕРСАЛ БАНК”

Умови здійснення та використання пожертв:

  • Збір благодійних грошових чи матеріальних внесків відбувається для досягнення ВИКЛЮЧНО визначених статутною діяльністю та завідомо обумовлених цілей на безповоротних умовах.
  • Використання зібраних внесків здійснюється у відповідності до Закону України та програм гуманітарної місії фонду.
  • Фонд не має на меті одержання прибутку, а також сплати будь-якої винагороди або компенсації для його наступного розподілу між засновниками та учасниками.
  • Благодійники, які передали до Фонду своє майно, кошти чи матеріальні цінності, одержують на вимогу звіт про використання майна, коштів чи матеріальних цінностей. Якщо така передача відбулася за цільовим призначенням.
  • Контроль за діяльністю Фонду, в тому числі і порядком використання ним майна та коштів, призначених для надання благодійної допомоги, здійснюється органами виконавчої влади відповідно до їх компетенції.