Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Транспортування постраждалого

на короткі та довгі дистанції

В умовах зруйнованої війною медичної інфраструктури країни, не завжди і далеко не всі медичні заклади мають змогу забезпечити доступність медичних послуг, якісне лікування та реабілітацію постраждалого. Тоді виникає необхідність транспортування останнього до лікарні, де можливості надання допомоги відповідають потребам: де є вузькопрофільні фахівці, технічне оснащення та медикаментозне забезпечення.

У таких випадках, особливо якщо стан пацієнта «важкий», важливою складовою його безпечного перевезення є медичний супровід.

Досвідчені фахівці МОАС здійснюють транспортування на короткі та довгі дистанції, на найвищому рівні забезпечуючи моніторинг та лікарську підтримку стану здоров’я постраждалого протягом усього шляху.

Досвід наших медиків та сучасне оснащення реанімобілів дозволяє команді МОАС переміщувати пацієнтів як в межах району чи області, так і у віддалені регіони України та за кордон.

Наше завдання – запобігти виникненню можливих ускладнень та в стабільному стані доставити постраждалого до пункту призначення.