Skip to content Skip to footer

MOAS в обличчях: операційний директор Віталій ЛИФАР

Знайомтесь – операційний директор Віталій ЛИФАР.
 
На його плечах – уся діяльність нашої евакуаційної команди: формування її фахового складу та забезпечення ефективного функціонування бригад «швидкої», які впевнено тримають передову медичного фронту. Про все, що трапляється чи навіть може відбутися в процесі роботи українського підрозділу MOAS, першим дізнається саме він.
 
Повсякчасні ризики, складні логістичні виклики, забезпечення справності автомобілів, добір персоналу, контроль діяльності евакуаційних екіпажів, організація візитів ЗМІ, а також рішення, що приймаються за долі секунди, – все це лише кілька пазлів професійної буденності людини, яка щодня обирає боротьбу за людські життя важкопоранених та дбає про безпеку всієї медичної команди.
 
«Залежно від ситуації на фронті, я отримую від 30 до 100 повідомлень на годину щодня і кожне з них важливе. Всі вони потребують уваги, реагування та швидкого прийняття рішень… часто вкрай складних. Але я беру на себе відповідальність і роблю те, що мушу, адже від цього може залежати чиєсь життя. Як кажуть, складні часи вимагають складних рішень. Не вагаюсь ніколи – дякувати, маю відповідний досвід для такої роботи, бо завжди працював у секторі безпеки» – зазначає Віталій.
 
За вагомий внесок у порятунок життів та збереження здоров’я українців, постраждалих від війни Віталій Лифар нагороджений відзнакою Президента України «Золоте серце», і в нього воно дійсно золоте.
 
Він чуйний та справедливий, відповідальний та до останку відданий своїй справі.