Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Курси з тактичної медицини 2

рятуємо і вчимо рятувати життя

Кваліфіковані інструктори команди МОАС-Україна на регулярній основі проводять практично-орієнтований курс «Надання догоспітальної допомоги пораненим в зоні тактичних умов».

За програмою, розробленою згідно рекомендацій комітету Tactical Сombat Сasualty Сare та відповідно до однойменного протоколу, учасники відпрацьовують різноманітні сценарії, що можуть виникати в зоні вогневого ураження та небезпеки.

З огляду на значущість, під час навчання особлива увага приділяється етапам протоколу MARCH-PAWS, послідовне виконання яких дозволяє значно зменшити ризик безповоротних втрат.

 

Серед головних напрямків здобуття та вдосконалення навичок медиків: зупинка життєзагрозної кровотечі, забезпечення прохідності дихальних шляхів, діагностування та боротьба з напруженим пневмотораксом, постановка венозного та кісткового доступу, відновлення циркуляції в кінцівці по принципу конверсії, застосування фармакологічних, і нефармакологічних засобів знеболення, а також запобігання гіпотермії, накладання шин на переломи та іммобілізація пошкоджених кінцівок.

Ми робимо все, аби зберегти якомога більше життів – рятуємо самі і вчимо рятувати інших.